برای یک بازاریابی موثر و متقابلا فروش موثر شما نیازمند به تبلیغات هستید. شما باید محصولات و خدمات قابل ارائه خود را تبلیغ کنید. یکی از موثرترین روشها تبلیغات اینترنتی می باشد .

اتوماسیون هوشمند

بازاریابی خود را بصورت کاملا خودکار انجام دهید

پیگیری امور مربوط بازاریابی خود را خودکار کنید

چرخه فروش خود را خوکار کنید

به موقع به خانه بروید، امور فوق خودکار شده اند، نیازی به بودن شما نیست.

پاسخگوهای اتومات فوق العاده اند
برای مناسبتهای مختلف بصورت خودکار ایمیل بفرستید ( تاریخ تولد ، سالگرد و ...)
سیستمهای پاسخگوی اتومات به یک استاندارد برای بازاریابان ایملیی تبدیل شده اند . بر اساس رفتار و تاریخهای مهم بصورت خودکار ایمیلی ارسال می شود ( مثلا در صورتی که فرم موجود در وب سایت شما توسط کسی پر می شود، روی یک لینک کلیک شود ، با واحد فروش شما تماس گرفته شود و یا … بصورت خودکار ایمیلی ارسال شود ) . پاسخگوهای خودکار امکان برقراری ارتباط مداوم شما با مشتریان را بدون انجام کار اضافی فراهم می کنند .
پیگیرهای مداوم بهتر است
با ارسال فقط یک ایمیل کار شما تمام نشده است. باید بصورت مداوم و منظم پیگیری کنید .
پیگیریهای مداوم مرحله بعد از پاسخگوهای اتومات هستند . مشتریان هدف شما که در لیست ورودی سیستم قرار گرفتند ، می توانید پیامهای بازاریابی و فروش خود را بر اساس رفتار و خواسته های آنان ارسال کنید . پیگیریهای مداوم همچنین می توانند شامل پیامک ها، فکس ها ، و پیامهای صوتی بعنوان بخشی از فرایند بازاریابی شما باشند .
با خودکارسازی امور تکراری ، در زمان خود صرفه جویی کنید
با اتوماسیون مجموعه ای از امور تکراری روزمره، کارهای بیشتری انجام دهید .
ما درشرکت روش یک قاعده داریم: اگر کاری را 3 بار یا بیشتر در روز انجام می دهید ، می توانید آن را اتومات کنید . مطمئنا شما و کارکنانتان در طول روز به سئوالات مشابه پاسخ می دهید ، ایمیلهای مشابه ارسال می کنید و خیلی از کارهای مشابهی را انجام می دهید . اینطور نیست ؟ با اتومات کردن کارهای تکراری و پیش پا افتاده بر هرج و مرج غلبه کنید .
سنسورهای حرکتی تنظیم کنید !
بطور خودکار به محض حرکت یا نفس کشیدن مشتری ، اتوماسیون بازاریابی برای وی فعال خواهد شد! با ور نمی کنید!؟
دوست ندارید وقت و انرژی خود را فقط صرف فروش خدمت یا محصولی بکنید که بازار آن داغ است ؟ با سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان روش ، سنسورهای حرکت تنظیم می کنید که به محض رسیدن تعداد فرمهای پر شده به یک تعداد خاص به شما گزارش داده شود ، یا به محض اضافه شدن یک مشتری بالقوه به شما اطلاع داده شود . دیگر بر اساس حدث و گمان تصمیم گیری نکنید ، هوشمندانه تر بازاریابی کنید .
اتوماسیون خود را هوشمندانه تر کنید
قواعد را تعریف کنید. بر اساس سلایق مشتریان پیام بازاریابی بفرستید .
وقتی بصورت شخصی کالایی به کسی می فروشید ، بطور طبیعی بر اساس پس زمینه یا عکس العمل وی صحبت می کنید . روش ، امکان تعریف قواعد منطقی را در اختیار شما قرار می دهد تا بصورت خودکار پیامهای بازاریابی خود را بر اساس خواسته مشتریان بفرستید و درنتیجه این پیامها همیشه بموقع و کاملا مرتبط خواهند بود .

سازگار با مراکز تماس و تلفن گویای فارسیکام و وب سایتهای جانبی
مدیریت ارتباط با مشتریان روش با مراکز تماس یا سیستمهای تلفن گویای فارسیکام کاملا سازگار است .
نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان روش کاملا با سیستم های مرکز تماس و تلفن گویای فارسیکام سازگار و مجتمع می باشد . همچنین می توانید از امکانات موجود در سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان روش در وب سایت خود استفاده کنید . روش ، تمامی سعی خود را برای برآورده کردن نیازهای مشتریان خواهد کرد .